loader icon

Przyjęcia

Zobacz, co nas wyróżnia

Przyjęcia okolicznościowe

Zaufaj naszemu doświadczeniu

Restauracja Vacanza to wspaniała przestrzeń na imprezy okolicznościowe i przyjęcia rodzinne. Wyjątkowy klimat, wszechstronne wnętrza i pyszne dania kuchni polskiej i śródziemnomorskiej sprawiają, że nasi goście chętnie do nas wracają.

Zorganizujemy dla Ciebie przyjęcia okolicznościowe, takie jak: chrzciny, urodziny, rocznicę, komunię, studniówkę, komers i konsolację.

Nasz zespół profesjonalistów zadba o to, abyście spędzili czas w przyjaznej atmosferze i skupili się na celebrowaniu ważnej dla Was chwili.

Chrzciny

Rodzinnie i ze smakiem

Perfekcyjna restauracja na Chrzciny? Oczywiście, że Vacanza.

Od lat organizujemy imprezy okolicznościowe, które cieszą się dużym zainteresowaniem. Chrzest dziecka to ważny dzień nie tylko dla jego rodziców, ale też dla dalszej rodziny. Warto więc poświęcić chwilę, aby znaleźć lokal na chrzciny, który spełni Twoje oczekiwania.

Menu na chrzest dobierzemy według Twoich wymagań, a przygotowane przez naszych kucharzy dania na pewno zachwycą Twoich gości i Ciebie. Nasza sala to wymarzona przestrzeń na Chrzciny- urokliwe wnętrze, pyszne jedzenie i przyjazna atmosfera.

To wszystko znajdziesz w restauracji Vacanza.

Urodziny

Tak, jak lubisz

Zbliżają się Twoje urodziny? Organizacja imprez okolicznościowych to nasza specjalność. Niezależnie od tego czy chcesz zaprosić wielu gości, czy świętować w kameralnym gronie impreza urodzinowa w Vacanzie to strzał w dziesiątkę!

Jaka restauracja na urodziny jest najlepsza? Ta, w której możesz czuć się swobodnie i decydować o Twoim dniu. Nie każda restauracja zgadza się na 18 urodziny. W Vacanzie jesteśmy otwarci również na młodzieżowe imprezy.

Wspaniała sala do tańca, przestronne wnętrze i elegancki wystrój, to must have udanej imprezy! Nasze menu na urodziny przygotowane specjalnie dla Ciebie dopełni efektu niezapomnianej imprezy.

Konsolacja

Profesjonalnie i z szacunkiem

Ostatnie pożegnanie z bliskimi to trudny i pełen zadumy czas. Stypa daje przestrzeń do spotkania i powspominania zmarłej osoby. Restauracja oferuje salę z dobranym przez Ciebie menu na stypę. Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz bardzo dobre dania kuchni polskiej i śródziemnomorskiej.

Jeśli interesuje Cię organizacja stypy w Restauracji Vacanza skontaktuj się z nami, a my postaramy się przygotować najpiękniejsze ostatnie pożegnanie.

Komunia

Rodzinnie i ze smakiem

Organizowanie imprez okolicznościowych to jedna z naszych mocnych stron. Uroczystości rodzinne odbywają się w Vacanzie bardzo często.

Komunia to ważny moment w życiu młodego człowieka, ale też często przyjęcie tego sakramentu to czas na spotkanie z rodziną. Menu na komunię możesz dopasować do preferencji Twoich i Twoich bliskich. Pyszne jedzenie i fachowa, kompleksowa obsługa to cechy, którymi powinna wyróżniać się restauracja na komunię.

Jeśli dalej przeglądasz lokale na komunię, to nie zastanawiaj się zbyt długo. Miejsca w Vacanzie rezerwują się z dużym wyprzedzeniem.

Zastanawiasz się, czy mamy jeszcze wolne sale na komunię 2023? Skontaktuj się z nami.

Studniówka i komers

Elegancko i Profesjonalnie

Organizacja studniówki to bardzo ważne zadanie. Bal maturalny to symboliczne wkroczenie w dorosłość. Nasza sala na studniówkę w zestawieniu z pysznym jedzeniem to gwarancja dobrych wspomnień i udanej imprezy.

Przyjęcia okolicznościowe to nie tylko imprezy w rodzinnym gronie, ale także wydarzenia takie jak studniówka czy komers. Vacanza to idealna restauracja na imprezy okolicznościowe dużego formatu. Oferowana przez nas sala to 250 m2, hol kominkowy oraz patio. Świętuj razem z nami zakończenie szkoły i zaufaj profesjonalistom.

Studniówka 2023 i komers 2023 przed nami. Nie możemy doczekać się sal pełnych muzyki i bawiącej się młodzieży. Do zobaczenia w Vacanzie!

Imprezy firmowe

Elegancko i Profesjonalnie

Restauracja Vacanza w swojej ofercie posiada sale okolicznościowe. Wszechstronne wnętrza, wystrój oraz wyśmienite jedzenie stanowią idealne okoliczności do organizacji wydarzeń takich jak imprezy integracyjne.

Wigilia firmowa w hotelu, w otoczeniu pysznych potraw, spotkanie biznesowe w przyjemnej atmosferze czy może eventy firmowe? Zaplanuj wyjątkowy czas dla swojego zespołu, odwiedź Śląsk i Restaurację Vacanza.

Wesele z klasą | © Restauracja Vacanza

Góra strony
Rezerwuj stolik