loader icon

Wesele w restauracji Vacanza

Szyk i elegancja

Wesele

Ślub i wesele to czas, który każdy chce dobrze zapamiętać. Sakramentalne “tak” wypowiedziane podczas przysięgi otworzy przed Wami nowy rozdział w życiu. W tym wyjątkowym dniu wszystko powinno być dopięte na ostatni guzik.

Nasza sala weselna to świetny wybór – przestronne wnętrza, cudowne dekoracje, patio i hol kominkowy pozwalają na aranżacje przestrzeni w dowolnym stylu. Marzy Ci się ceremonia ślubna w plenerze? Restauracja z tarasem to miejsce, w którym para młoda może celebrować swój dzień w ciepłe dni roku. Nasz ogródek to idealna przestrzeń do organizacji zaślubin.

Jako restauracja weselna doskonale wiemy o tym, że wesele to nie tylko piękny wystrój i sala. Równie ważny w tym dniu jest obiad weselny oraz dania, którymi poczęstujesz swoich gości. Polskie wesele to pyszne potrawy i wyjątkowa atmosfera. Zespół profesjonalnych kucharzy przygotuje najlepsze dania, a obsługa zadba o Was i o Waszych gości.

Lokalizacja

Planujesz wesele na Śląsku? Szukasz alternatywy, aby wesele zaplanować, zapraszając gości poza Katowice? Siemianowice to idealna lokalizacja, która jest dobrze skomunikowana z samym sercem Śląska. Organizacja wesela z restauracją Vacanza to czysta przyjemność. Nasza restauracja przygotuje wesele na najwyższym poziomie. Dodatkowo, jeśli potrzebujesz noclegu dla gości, to połączony z restauracją Hotel Diament w Siemianowicach Śląskich czeka na Ciebie!

Skontaktuj się z nami, a koszt wesela ustalimy indywidualnie i zadbamy o to, aby spełnić każde z Twoich oczekiwań, by wesele było niezapomniane i wyjątkowe.

Wesele z klasą | © Restauracja Vacanza

Góra strony
Rezerwuj stolik